להזמנות ושירות:     052-4425336


הגעתם ל- " אורלוגין " - " ELTIME ", שעונים, תכשיטים, מעבדות.אתר הבית של " אורלוגין " - אלפסי שעונים ותכשיטים, מחנויות השעונים המקצועיות והותיקות בארץ. 
ב - " ELTIME " מכירה ושירות מקצועיים של OMEGA , LONGINES , RADO, TISSOT, CERTINA, SEIKO, GUESS, SECTOR, CITIZEN, ORIENT , TAG HEUER, ...נוסף לאחריות שלנו תקבל את אחריות היבואן הבלעדי לארץ ולא אחריות " יבואן " כפי שמציעים לך משווקים לא מורשים ע"י הפירמות משוייץ ומיפן, דהיינו שעונים שמגיעים בדרך לא דרך ומי יודע מה עבר עליהם לפניך וכמובן לא תוכל לקבל שירות במעבדות החברה השוייצרית כשתיתקל בבעיה. פשוט, ב " אורלוגין " - ELTIME הקנייה הבטוחה שלך. מחיר אינטרנט עם טיפול אישי של חנות ומעבדה מהטובות והותיקות בארץ שמתקנת כל שעון, בלי "אבל".כולל, SEIKO - PERPERTUAL CALENDAR ,SEIKO - KINETIC שנרדם בלילה ....בקיצור, להתראות " באורלוגין " - ELTIME

 

מעבדת שעונים

 

 
 
                                                                                                                         שלח שעוןלתיקון (קישור)
שעונים הם יצירה עדינה יחסית, הנמצאת בשימוש פיזי על גוף האדם, חשופה לטלטלות ופגיעות. גם שעוני קיר או שולחן אינם מוגנים לחלוטין מפגיעה, קלקול או נזק.
באורלוגין
ELTIME תמצאו מעבדת שעונים ברמה מקצועית הגבוהה ביותר שקיימת. במעבדת השעונים של באורלוגין ELTIME קיים מלאי עצום ומקיף של מנגנונים וחלקי חילוף מקוריים למגוון שעונים: Tag Heuer טאג האוור, Longine לונג'ין, Omega אומגה, Tissot טיסו, Certina סרטינה, Radoר אדו, Casio קסיו, Seiko סייקו, Ciizen סיטיזן, Sector סקטור, Orient אוריינט, Fossil  פוסיל, Cat קאט, Danish Design דניש דיזיין ועוד.

סיסמתנו היא: מתקנים כל שעון !!!

בין אם מדובר בהחלפת סוללה ובין אם נדרש תיקון מקיף ושחזור חלקי מנגנון של שעונים עתיקים, שעוני Vintage או אורלוגין. אנו נתקן הכול.

חשוב לדעת – שעונים רבים זקוקים לאטימה מקצועית בעת החלפת הסוללה או התיקון. אין צורך להיכנס לבריכה יום יום על מנת לסכן את השעון ברטיבות, מספיק לשהות זמן רב בסביבה לחה מאוד או בשטיפת ידיים. לכן יש לזכור להוריד את השעון ולהשאירו במקום יבש בזמן שטיפת הידיים או עבודה עם מים.


באורלוגין ELTIME מגוון עצום של רצועות מכל הסוגים ולכל השעונים! כמוכן, זכוכיות בכל המידות ולכל שעון, ואפשרות להזמין חלקים אלו ואחרים לכל שעון קיים. ניתן לתקן את תיבות העץ בשעוני אורלוגין, או את הזכוכית שלהם במקרה של שבר או סדק.  בנוסף, שירות ניקוי מנגנון/ רצועה/ תיבת השעון – מומלץ על מנת להאריך את חיי השעון.

במעבדתנו תוכלו לתקן כל חלק מהשעון ו/ או מהמנגנון, או לחדשו. באורלוגין ELTIME
עובדת עם השענים הטובים ביותר בארץ אשר למדו את המקצוע באירופה, ברמה הגבוהה ביותר והם בעלי ניסיון עשיר עם כל שעון שיש. 

 

חיפוש מוצר :
 

טוויטר  
משלוחים לכל הארץ
  
 
שלח שעון לתיקון לחץ על התמונה מתחת
 
 
השעון שלך  
 
חיסול עודפים
 
 
  ראדו
 

 
 
האתר נבנה במערכת 2all בניית אתרים